ManCity kaotas tiitliheitluses väärtuslikke punkte

Samir Nasri (palliga) värav tõi City'le viigipunkti.
Samir Nasri (palliga) värav tõi City'le viigipunkti. Foto: SCANPIX

Inglismaa jalgpallimeistrivõistlustel kaotas väärtuslikke punkte tiitli eest heitlev Manchester City, kes leppis koduväljakul Premier League's viimasel kohal oleva Sunderlandi vastu 2:2 viigiga.

City asus kohtumist 2. minutil Fernandinho tabamusest juhtima, kuid teisel poolajal viisid Connor Wickhami kaks tabamust Sunderlandi juhtima. Samir Nasri 88. minuti tabamus tõi City’le lõpuks viigipunkti.

Teises tänases kohtumises kaotas neljanda koha eest võitlev Everton koduväljakul 2:3 Crystal Palace’ile.

Inglismaal hoiab turniiritabelis 77 punktiga esikohta Liverpool, teine on Londoni Chelsea 75 silmaga. Ühe kohtumise vähem pidanud ManCity on 71 silmaga kolmas. Neljas on Londoni Arsenal 67 punktiga ja viies Everton 66ga.