Anier ja Motherwell pidasid liiga liidriga väravaterohke lahingu

Henri Anier.
Henri Anier. Foto: Motherwell, Facebook

Eesti jalgpallikoondislase Henri Anieri koduklubi Motherwell ja Šoti kõrgliiga liidermeeskond Glasgow Celtic pakkusid tõeliselt tulise vaatemängu, mis lõppes seisul 3:3.

Motherwelli viis juba viiendal minutil juhtima Anieri ründepartner John Sutton ja päris poolaja lõpus kahekordistas Zaine Francis-Angol seisu. Vahepeal oli Celticu poolkaitsjal Kris Commonsil kasutada penalti, kuid mees eksis. Siiski sai enne esimese poolaja lõppu valitsev meister silma kirja, kui Anthony Stokes esimesel lisaminutil skoori tegi, vahendas Soccernet.ee.

Teine poolaeg sai Celtic aga ree peale ja 56. minutil viigistas Georgios Samaras juba seisu ning neli minutit enne normaalaja lõppu viis Leigh Griffithsi tabamus võõrsilmeeskonna juba ette.

Viimane sõna jäi siiski Motherwellile ja John Suttonile, kes teisel lisaminutil tegi lõppseisuks 3:3.

Anier ise mängis 88 minutit ja ta vahetati pingile pärast Celticu kolmandat tabamust.