Lakers viigistas taas finaalseeria

Liis Velsker
Kobe Bryant
Kobe Bryant Foto: SCANPIX

Esimest korda pärast 2005. aastat läheb NBA finaalseerias vaja seitset mängu, kui pärast Los Angeles Lakersi 89:67 koduvõitu Boston Celticsi üle on seis 3:3.

Enam-vähem oli võitja saatus otsustatud juba esimesel poolaja

Enam-vähem oli võitja saatus otsustatud juba esimesel poolajal, mille Lakers võitis 51:31. Bostonit tabas ka valus löök, kui esimesel veerandajal vigastas põlve keskmängija Kendrick Perkins, kes kukkus korvialuses võitluses, vahendab Õhtuleht.

«Tegime suurepärase töö. Meil tuleb nüüd seitsmendas mängus tegutseda sama energiliselt ja sama pühendunult kaitses,» ütles Kobe Bryant, kes Lakersi resultatiivseimana viskas 26 punkti. Celticsi resultatiivseim oli Ray Allen 19 punktiga.