Ilusat mängu näidanud Tšiili alistas avavoorus Hondurase

Jalgpalli maailmameistrivõistlustel alistas H-alagrupi esimeses kohtumises Tšiili 1:0 Hondurase.

Ilusat mängu näidanud Tšiili ainsa tabamuse autoriks oli Jean Beausejour, kes oli täpne kohtumise 34. minutil.

H-alagrupi teises kohtumises on täna vastamisi Hispaania ja Šveits.

Mängu käik:

Mäng käib!

3 min

Tšiili saab heast kohast karistuslöögi, kuid pall vuhiseb napilt üle lati

9 min

Tšiili proovib ülikaugelt ja väravavaht ei suutnudki kohe palli korralikult oma kontrolli alla saada

Vahepeal teenis Tšiili poolel kollase kaardi Carlos Carmona

13 min

Tšiili rünnakud muutuvad üha teravamaks

18 min

Hondurase poolel lööb Pavon kaugelt, kuid siiski ebatäpselt

19 min

Tšiili poolel teenib kollase kaardi Matias Fernandez

25 min

Tšiili jätkab tervaid rünnakuid, siiski jääb veel viimasest lihvist natuke puudu

32 min

Sanchez saab hästi hoo peale palli ja vastane tõmbab ta maha, kuid karistuslööki siiski ei järgne

33 min

Wilson Palacios teenib kollase kaardi

34 min

Jean Beausejour viib Tšiili 1:0 juhtima

38 min

Vaatamata eduseisule jätkab Tšiili ründava jalgpalli mängimist

45 min

Honduras teenib poolaja lõpus heast kohast karistuslöögi. Väravani on 33 m

45 min

Pall keerutatakse hästi lati alla. Väravavaht tõrjub palli üle värava

45 min

Honduras mängib ka nurgalöögi hästi lahti, kuid seis püsib muutumatuna

45 min

Esimene poolaeg läbi. Tšiili juhib 1:0

45 min

Käib teine poolaeg

50 min

Tšiili on ka teist poolaega alsutanud väga tempokalt. Teist poolaega alustas küll paremini Honduras, kuid seejärel haaras kontrolli taas Tšiili

52 min

Tšiili ründab hästi, kuid Isla on jõudnud suluseisu

52 min

Tšiili vahetab. Rodrigo Millar pingile, Gonzalo Jara mängu

59 min

Tšiili jätkab ilusaid rünnakuid

60 min

Honduras vahetab. Carlos Pavon pingile, George Welcome mängu

61 min

Tšiili on jätkuvalt ülekaalus. Tšiili on 62 % mänguajast palli enda käes hoidnud, Hondurase käes on olnud 38 % mänguajast

62 min

Sanchez saab hästi läbi, kuid pealelöök läheb umbes meetri jagu väravast mööda

65 min

Tšiili mängija saab paari meetri pealt peaga löögile, kuid Noel Valladares teeb suurepärase tõrje

66 min

Honduras vahetab. Amado Guevara pingile, Hendry Thomas mängu

69 min

Tšiili kombineerib jälle suurepäraselt. Pall suudetakse ründajale mängida umbes seitsme meetri peale, kuid taas jääb otsustavusest puudu

75 min

Tšiili toimetab palli Hondurase väravasse, kuid siiski on tegemist suluseisuga

77 min

Tšiili jätkab vaatama eduseisule ka kohtumise viimasel veerandtunnil ilusaid rünnakuid

80 min

Sancheze kauglöök lendab kindlalt väravast mööda

81 min

Tšiili kaitse on natuke uimane ja Honduras tekitab ka korraks ohtliku olukorra

81 min

Tšiili vahetab. Arturo Vidal pingile, Pablo Contreras mängu

87 min

Tšiili teeb veel ühe vahetuse. Jorge Vidal pingile, Mark Gonzalez mängu

89 min

Tšiili üritab endiselt teist väravat. Siiski ei too mänguline ülekaal teist tabamust