Tallinna Ülikool alistas taas Eclexi ja on meistritiitlist ühe võidu kaugusel

Tallinna Ülikooli ja Eclex/1182 naiskonna kohtumine, taustal Üllar Kerde.
Tallinna Ülikooli ja Eclex/1182 naiskonna kohtumine, taustal Üllar Kerde. Foto: Karli Saul/SCANPIX

Eesti naiste korvpalli meistriliiga teises finaalmängus võttis teise võidu Tallinna Ülikool, kes alistas 62:56 Eclex/1182 naiskonna.

Tallinna Ülikool asus tasavägist kohtumist juba esimesel veerandil juhtima, võites selle 20:19, poolajaks oli seis Tallinna Ülikooli poolt vaadatuna 33:31. Kolmanda veerandaja lõpuks suutsid võõrustajad välja mängida 48:41 edu ning kuigi kohtumise lõpus suutsid Eclexi naiskonna mängijad vahe korraks vaid ühepunktiliseks mängida, näitasid lõpus kindlamat mängu Tallinna Ülikooli naised, lõpptulemuseks 62:56 võit.

Võitjate parimana viskasid Pirgit Püü ja Oksana Miil 14 punkti, Eclexi resultatiivseimaks oli 18 punkti visanud Mailis Pokk.

Kolme võiduni peetavat seeriat on nüüd 2:0 juhtimas Tallinna Ülikool.