Rooney ja Mata lustisid Giggsi juhendamisel

Ryan Giggs
Ryan Giggs Foto: SCANPIX

Manchester Unitedi jalgpalliklubi pidas esimese mängu peatreener Ryan Giggsi juhendamisel ning mängijad ei vedanud meeskonnakaaslasest peatreenerit alt. Lõpuks võeti Inglismaa kõrgliigas kindel 4:0 võit Norwichi üle.

Terve kohtumise vältel domineerinud United läks juhtima 41. minutil, kui penalti realiseeris Wayne Rooney. Teise poolaja alguses kahikordistas sama mees Manchesteri meeskonna eduseisu. 60. minutil sai vahetusest väljakule Juan Mata, kes uue peatreeneri rõõmuks 13 minuti jooksul ka kaks väravat lõi.

Manchester Unitedi jaoks oli tegemist Inglismaa kõrgliigas selle hooaja 18. võiduga. Kusjuures koduväljakul on suudetud võita kõigest kaheksa kohtumist 17st.