U17 jalgpallikoondis kaotas Rootsile

Jalgpallid.
Jalgpallid. Foto: Postimees

Täna alanud Tallinnas Sportland Arenal ja Nike Arenal mängitav UEFA sõprusturniiri teises mängus pidi Eesti U-17 koondis 1:4 alla vanduma Rootsi eakaaslastele.

Eesti ja Rootsi U-17 kohtumises ei tulnud väravaid kaua oodata, kui rootslased oli juba esimese 15 minutiga kirja saanud kaks tabamust. Esimene poolaeg, kus selgelt domineerivamaks ja enesekindlamaks pooleks oli Rootsi, lõppeski viimaste 2:0 eduseisus, vahendas Soccernet.ee.

Teist poolaega alustasid eestlased edukamalt, suudeti rohkem palli vallata ja loodi olukordi. Siiski õnnestus esimesena väravateni jõuda rootslastel, kui sihile jõuti vastavalt 63. ja 75. minutil.

Eestlaste au päästis vahetusest sekkunud Mattias Käit, kes vormistas lõppseisuks 1:4.