Tasavägise mängu järel krooniti pronksivõitjaks Võru naiskond

Pronksi võitnud Võru naiskond.

Täna said viimase pronksiseeria kohtumisega lõpu tänavused Eesti naiste meistrivõistlused võrkpallis. Sarnaselt kahele eelnevale mängule oli ka tänane lahing äärmiselt tasavägine, Famila/Võru VK võitis otsustava viienda geimi 15:13.

Tartu Ülikool/Eeden läks 25:20 võiduga mängu juhtima, kuid Võru suutis viigistada. Kolmas geim kuulus jällegi 25:20 tartlannadele, kuid kodunaiskond suutis teist korda mänguseisu tasakaalustada. Viiendas geimis jõudsid võrulannad matšpallini seisul 14:10, kuid Tartu suutis vahe minimaalseks mängida. Agnese Caica kinkis aga otsustava servi eksimusega võidu Võru naiskonnale, vahendas volley.ee.

Margot Pähn tõi võitjatele 18 punkti (kasutegur +13), Eliise Hollas lisas 15 (+4) ja Heleene Hollas 12 (+9). Kaotajate poolel hoidsid mängu enda õlul Elis Tenis (24, +9) ja Agnese Caica (23, +12). Mullu lõpetas Võru naiskond Eesti meistrivõistlused Viljandi Metalli järel hõbedal ja tartlannad võitsid tänavuse finalisti TTÜ ees pronksi.