Jevgeni Malkin.
Jevgeni Malkin. Foto: SCANPIX

Jäähokiliigas NHL peeti möödunud ööl kolm play-off'i esimese ringi kohtumist, milles kindlustas edasipääsu Pittsburghi Penguinsi tiim, kes alistas eilses matšis 4:3 Columbus Blue Jacketsi.

Penguinsi eilseks kangelaseks kerkis Vene koondislane Jevgeni Malkin, kes kõmmutas Columbusele kolm väravat. Malkin oli oma meeskonna esimese, teise ja neljanda värava autoriks, Penguinsi kolmanda värava viskas Brandon Sutter. Pittsburghi meeskond sai kahe esimese kolmandiku järel seega 4:0 juhtima ning kuigi Columbus suutis viimasel kolmandikul kolm väravat tagasi visata, sai Penguins magusa võidu ja pääses seeria üldseisuga 4:2 play-off'i teise ringi.

Vaata videot Malkini kübaratrikist siit.

Teistes eilsetes mängudes oli Los Angeles Kings 4:1 parem San Jose Sharksist ja Minnesota Wild  võitis 5:2 Colorado Avalanche'i. Mõlemas seerias on seis 3:3 viigis.