Endine maailmameister tegi MMil ajalugu

Neil Robertson.
Neil Robertson. Foto: SCANPIX

Austraallasest eksmaailmameister Neil Robertson tegi snuukri MM-i veerandfinaalis Judd Trumpi vastu suurepärase tagasituleku ja pääses 13:11 skooriga nelja tugevama hulka.

Enne kolmapäeva oli Robertson 13 võiduni peetavas veerandfinaalis 2:6 taga ning hiljem veel ka 6:9 ja 8:11, kuid tuli raskest seisust välja, vahendas ERR Sport.

Mängu 22-s freimis tegi Robertson selle hooaja sajanda century break'i ja temast sai esimene snuukrimängija ajaloos, kes selle saavutuseni küündinud. Ühtlasi viigistas ta seisu 11:11-le ja võitis ka kaks järgmist freimi.

Poolfinaalis läheb 2010. aasta maailmameister vastamisi Mark Selbyga.