Liider Nõmme Kalju võidutses Tartus, Infonet alistas Kalevi

Nõmme Kalju meeskond.
Nõmme Kalju meeskond. Foto: Tairo Lutter

Eesti jalgpalli meistriliiga 10. vooru tänastes kohtumistes said võidurõõmu maitsta liider Nõmme Kalju ja turniiritabelis nende kannule tõusnud Infonet.

Kalju alistas Tartus 2:0 sealse Tammeka, väravad lõid 22. minutil Tarmo Neemelo (pildil) ja 52. minutil Allan-Axel Kimbaloula. Infonet oli võõrsil 3:1 parem Tallinna Kalevist, võitjate väravad lõid Aleks Mones, Kassim Aidara ja Manucho. Kalevi auvärava autor oli Aleksei Belov.

Turniiritabelis on liidrina jätkaval Kaljul nüüd koos 23 punkti, Infonet tõusis 20 punktiga enne homseid mänge teiseks. Laupäeval kell 19 toimuvast vooru põnevusmängust Sillamäe Kalevi ja FC Flora vahel teeb otseülekande Postimehe portaal.