Selänne värav ei päästnud Ducksi valusast kaotusest

Marian Gaborik (nr 12) viskas lisaajal Kingsi võiduvärava.
Marian Gaborik (nr 12) viskas lisaajal Kingsi võiduvärava. Foto: SCANPIX

Jäähokiliigas NHL kaotas Anaheim Ducks play-off'i teise ringi avamängus lisaajal 2:3 Los Angeles Kingsile.

Teemu Selänne tabamus viis küll Ducksi viimase kolmandiku alguses juhtima, kuid Marian Gaborik viigistas kõigest seitse sekundit enne kolmandiku lõppu. Lisaaega oli mängitud 12 minutit, kui Gaborik viskas Kingsi võiduvärava.

Raskest seisust tuli välja ka Boston Bruins, pöörates Montreal Canadiensi vastu viimasel kolmandikul 1:3 kaotusseisu viie ja poole minutiga eduks. Viimase litri saatis Milan Lucic lõppseisuks 5:3 juba tühja võrku. Seeria on viigis 1:1.