Hetk enne karistuslöögi löömist.
Hetk enne karistuslöögi löömist. Foto: Video / youtube

Jaapani madalama liiga mängus löödi eile õhtul kaval värav, kui Kyoto Sanga mängijad suutsid standardolukorda lahendades vastastiimi kaitsjad ära lollitada ja palli kaugelt sisse kõmmutada.

Kyoto Sanga oli külla sõitnud Yokohama meeskonnale ning külalised said juba 15. minutil matši 1:0 juhtima. Vahetult enne poolajapausi suudeti lüüa veel teinegi värav, kui palli taha rivistati koguni kuus mängijat, kellest kolm esimest jooksid pallist üle, neljas puutus löögiks vajalikult palli ära ning viies suutis palli teele panna nii, et see maandus Yokohama tiimi väravavahi selja taga.

Kyoto meeskond võitiski mängu 2:0.