Naiste jalgpallikoondis hispaanlannade võimu vastu ei saanud

Eesti naiste jalgpallikoondis võõrustas MM-valikmängus tugevat Hispaania koondist ja pidi tunnistama vastase 5:0 paremust.

Eesti pidas kaitses vastu 20 minutit, siis avas Maria Losada külaliste poolel skoori. Poolajaks juhtis Hispaania 3:0, kaks väravat lisas kolme minuti jooksul Natalia. 60. minutil kasvatas Losada veelgi Hispaania edu ja lõppskoori vormistas kolm minutit hiljem Jennifer Hermoso.

Võõrsil toimunud mängus kaotas Eesti Hispaaniale 0:6. Hispaania on ka valikturniiri alagrupi liider, Eesti asub oma grupis 5. kohal. Teises tänases mängus kaotas meie alagrupi autsaider Makedoonia Itaaliale 0:11.