Fabiano: mängisin käega, kuid mitte tahtlikult

Liis Velsker

Brasiilia koondise ründaja Luis Fabiano tunnistas pärast 3:1 võiduga lõppenud kohtumist Elevandiluurannikuga, et mängis teisele väravale eelnenud situatsioonis palli käega, kuid tegi seda tahtmatult.

Kohtumise parimaks valitud Sevilla ründaja avas skoori 25. minutil ning viis Brasiilia vaieldava väravaga 50. minutil 2:0 juhtima. Koondise eest on ta nüüd 40 mängus löönud 26 väravat, vahendab ERR Sport.

«Ei mina ega kaasmängijad kaotanud kordagi usku Luis Fabiano võimetesse,» tunnistas peatreener Dunga, viidates ründaja kuuemängulisele väravateta perioodile enne kohtumist Elevandiluurannikuga.

«Olin rahulik ja kannatlik väravaid oodates, kuid loomulikult oli naasmine väravalainele mu jaoks väga tähtis,» lisas Luis Fabiano.