Barcelona peatreener astus tagasi

Mariel Gregor
Gerardo Martino.
Gerardo Martino. Foto: SCANPIX

FC Barcelona jalgpalliklubi peatreener Gerardo Martino astus ametist tagasi. Barcelona viigistas eile Hispaania meistriliigas 1:1 Madridi Atleticoga ja Atletico krooniti sellega ka riigi meistriks.

Barcelona läks küll 33. minutil Alexis Sanchezi väravast juhtima, kuid Atletico viigistas Diego Godini tabamusest 49. minutil ning krooniti riigi meistriks. Võit oleks tiitli Barcelonale toonud.

«Mul on kahju, et ma ei suutnud klubi tulemusteni viia. Tänan klubi usalduse eest,» kommenteeris juhendaja oma tagasiastumist.

Meistritiitel võideti 90 punktiga. Barcelona ja Madridi Real kogusid vastavalt teise ja kolmandana 87 punkti.