Kanguri koduklubi ülipikk võiduseeria katkes veerandfinaalides

Kristjan Kangur (paremal).
Kristjan Kangur (paremal). Foto: SCANPIX

Eesti korvpallikoondise tugitala Kristjan Kanguri koduklubi Milano Armani 21-mänguline Itaalia Meistriliiga võiduseeria katkes, kui veerandfinaali kolmandas mängus kaotati võõrsil Pistoia Giorgio Tesi Groupile 71:82 (45:35).

Eesti koondise kapten kogus vahetusmängijate pingilt sekkudes 24. minutiga 8 punkti (kahepunktivisked 1/1, kolmepunktivisked 2/5) ja 3 lauapalli, vahendas basket.ee.

Armani parimana tõi Daniel Hackett 21 silma. Võitjate poolel tegid enim pahandust Kyle Gibson ja JaJuan Johnson, kes tõid vastavalt 20 ja 19 punkti.

Kolme võiduni peetavat veerandfinaalseeriat juhib endiselt Armani (2:1). Seeria neljas mäng peetakse pühapäeval samuti vastaste väljakul.