Sillamäe kostitas Jõhvit kuue väravaga

Sillamäe Kalevi mängumees Daniil Ratnikov (paremal)
Sillamäe Kalevi mängumees Daniil Ratnikov (paremal) Foto: Rein Murakas

Jalgpalli Eesti meistriliiga tänases teises mängus võitis Sillamäe Kalev kindlalt 6:1 tabeli viimast Jõhvi Lokomotivi.

Sillamäe tegi sotid selgeks juba esimesel poolajal, kui Stanislav Murikhini, Jevgeni Kabajevi ja Aleksandr Volodini väravatest mindi 3:0  juhtima. Teisel poolajal sai veel ühe tabamuse kirja Kabajev ning jala said valgeks ka Daniil Ratnikov ja Jaroslav Kvasov. Jõhvi auvärava lõi Andrei Jõgi.

Liigatabelis hoiab Sillamäe 24 punktiga neljandat kohta ning seni võiduta püsiv Jõhvi on kolme punktiga viimane ehk kümnes.