Vladimir Voskoboinikov (paremal)
Vladimir Voskoboinikov (paremal) Foto: SCANPIX

Hiina jalgpalli esiliigas sai Qingdao Hainiu klubi ajaloo suurima võidu, alistades 5:1 Zhongze Shenyangi. Tabamuse sai kirja ka Vladimir Voskoboinikov.

17. minutil 1:0 juhtima läinud Hainiu kahekordistas eduseisu neli minutit hiljem läbi Voskoboinikovi, vahendab Soccernet.ee. 2:0 pealt mindi ka pausile. Vaata eestlase tabamust siit (alates 0:33).

Teisel poolajal jätkus kodumeeskonna etendus, 48. minutil kirjutati tabloole 3:0 ja 55. minutil 4:0. Kuigi veerand tundi enne mängu lõppu lõid vastased ühe tagasi, taastas Hainiu kümmekond minutit hiljem neljaväravalise eduseisu.

11. vooru järel hoiab Hainiu Hiina esiliigas kuuendat kohta.