Los Angeles Kings jõudis tiitlist ühe võidu kaugusele

Los Angeles Kingsi mängijad.
Los Angeles Kingsi mängijad. Foto: SCANPIX

Jäähokiliigas NHL alistas Los Angeles Kings finaalseeria kolmandas kohtumises võõrsil 3:0 New York Rangersi. Sama seisuga juhib Kings ka finaalseeriat ja seega lahutab neid tiitlist veel vaid üks võit.

Kings asus esimesel kolmandikul Jeff Carteri tabamusest juhtima ning teisel kolmandikul kasvatasid skoori Drew Doughty ja Mike Richards.

Kingsil on nüüd suurepärane võimalus võita Stanley karikas viimase kolme aasta jooksul teist korda (Kings võidutses viimati 2012. aastal). Finaalseeria neljas kohtumine peetakse taas New Yorgis.