MMi täielik ajakava

Jalgpalli MMi ametlik pall.

FOTO: SCANPIX

ALAGRUPIMÄNGUD

12. juuni

23.00 Brasiilia – Horvaatia (A-alagrupp)

13. juuni

19.00 Mehhiko – Kamerun (A-alagrupp)

22.00 Hispaania – Holland (B-alagrupp)

01.00 Tšiili – Austraalia (B-alagrupp)

14. juuni

19.00 Kolumbia – Kreeka (C-alagrupp)

22.00 Uruguay – Costa Rica (D-alagrupp)

01.00 Inglismaa – Itaalia (D-alagrupp)

04.00 Elevandiluurannik – Jaapan (C-alagrupp)

15. juuni

19.00 Šveits – Ecuador (E-alagrupp)

22.00 Prantsusmaa – Honduras (E-alagrupp)

01.00 Argentina – Bosnia ja Hertsegoviina (F-alagrupp)

16. juuni

19.00 Saksamaa – Portugal (G-alagrupp)

22.00 Iraan – Nigeeria (F-alagrupp)

01.00 Ghana – USA (G-alagrupp)

17. juuni

19.00 Belgia – Alžeeria (H-alagrupp)

22.00 Brasiilia – Mehhiko (A-alagrupp)

01.00 Venemaa – Lõuna-Korea (H-alagrupp)

18. juuni

19.00 Austraalia – Holland (B-alagrupp)

22.00 Hispaania – Tšiili (B-alagrupp)

01.00 Kamerun – Horvaatia (A-alagrupp)

19. juuni

19.00 Kolumbia – Elevandiluurannik (C-alagrupp)

22.00 Uruguay – Inglismaa (D-alagrupp)

01.00 Jaapan – Kreeka (C-alagrupp)

20. juuni

19.00 Itaalia – Costa Rica (D-alagrupp)

22.00 Šveits – Prantsusmaa (E-alagrupp)

01.00 Honduras – Ecuador (E-alagrupp)

21. juuni

19.00 Argentina – Iraan (F-alagrupp)

22.00 Saksamaa – Ghana (G-alagrupp)

01.00 Nigeeria – Bosnia ja Hertsegoviina (F-alagrupp)

22. juuni

19.00 Belgia – Venemaa (H-alagrupp)

01.00 USA – Portugal (G-alagrupp)

22.00 Lõuna-Korea – Alžeeria (H-alagrupp)

23. juuni

19.00 Austraalia – Hispaania (B-alagrupp)

19.00 Holland – Tšiili (B-alagrupp)

23.00 Kamerun – Brasiilia (A-alagrupp)

23.00 Horvaatia – Mehhiko (A-alagrupp)

24. juuni

19.00 Itaalia – Uruguay (D-alagrupp)

19.00 Costa Rica – Inglismaa (D-alagrupp)

23.00 Jaapan – Kolumbia (C-alagrupp)

23.00 Kreeka – Elevandiluurannik (C-alagrupp)

25. juuni

19.00 Nigeeria – Argentina (F-alagrupp)

19.00 Bosnia ja Hertsegoviina – Iraan (F-alagrupp)

23.00 Honduras – Šveits (E-alagrupp)

23.00 Ecuador – Prantsusmaa (E-alagrupp)

26. juuni

19.00 USA – Saksamaa (G-alagrupp)

19.00 Portugal – Ghana (G-alagrupp)

23.00 Lõuna-Korea – Belgia (H-alagrupp)

23.00 Alžeeria – Venemaa (H-alagrupp)

KAHEKSANDIKFINAALID

28. juuni

19.00 Brasiilia – Tšiili

23.00 Kolumbia – Uruguay

29. juuni

19.00 Holland – Mehhiko

23.00 Costa Rica – Kreeka

30. juuni

19.00 Prantsusmaa – Nigeeria

23.00 Saksamaa – Alžeeria

1. juuli

19.00 Argentina – Šveits

23.00 Belgia – USA

VEERANDFINAALID

4. juuli

19.00 Prantsusmaa – Saksamaa

23.00 Brasiilia – Kolumbia

5. juuli

19.00 Argentina – Belgia

23.00 Holland – Costa Rica

POOLFINAALID

8. juuli

23.00 Saksamaa - Brasiilia

9. juuli

23.00 Argentina - Holland

PRONKSIMÄNG

12. juuli

23.00 Brasiilia - Holland

FINAAL

13. juuli

22.00 Saksamaa - Argentina

 
Tagasi üles