Naiste korvpallikoondis kaotas EM-valikmängus Itaaliale

Toimetaja: Kadi Parts

Eesti naiste korvpallikoondis pidas täna koduses Audentese spordihoones EM-valikmängu Itaalia naiskonnaga ning pidi tunnistama külaliste 45:52 paremust.

Avaveerand kulges tasavägiselt ja lõppes seisul 13:13, poolajaks olid tablool numbrid 24:20 ja juhtimas olid eestlannad. Kolmandal veerandajal suutsid Itaalia mängijad väikese vahe tagasi mängida ja viimasele kümnele minutile läksid eestlannad vastu seisul 36:39. Ka neljas veerandaeg kuulus napilt külalistele ja nii oli lõpuvileks tablool seis 45:52.

Eesti parimana viskas Pirgit Püü 15 punkti, Itaalia suurimaks skooritegijaks oli 18 silmaga Giorgia Sottana.