Kert Küti koduklubi tegi liiga lähimeeskonnaga viigi

Kert Kütt
Kert Kütt Foto: Margus Ansu

Soome jalgpalli esiliigas mängiva Kert Küti koduklubi KTP tegi eile õhtul viigi oma lähima jälitaja Vantaa PK-35-ga.

KTP läks võõrsil 693 pealtvaataja ees Jussi Aalto väravast juba 12. minutil juhtima, ent puhkepausile tuli minna viigiseisul. 37. minutil võrdsustas skoori Otto-Pekka Jurvainen. 53. minutil läks KTP inglase Joshua Mulvany väravast küll taas juhtima, aga endine Honka poolkaitsja John Weckström seadis paar minutit hiljem tabloole lõplikud 2:2 viiginumbrid, vahendas Soccernet.ee.

Endine Nõmme Kalju väravavaht Kütt seisis raamide vahel kõik 90 minutit. Liigatabelis on KTP pärast 11 mängu 27 punktiga endiselt liider.