Eesti U17 jalgpallikoondis võitis Balti turniiri

Eesti U17 koondis.
Eesti U17 koondis. Foto: Eesti Jalgpalli Liidu koduleht

Eesti U-17 jalgpallikoondise jaoks lõppes Balti turniir Kaunases toimuva mänguga korraldajamaa Leedu vastu ning tänase võiduga kindlustati turniiril esikoht.

Tänane mäng algas Eesti jaoks kenasti, sest 9. minutil asusime 1:0 juhtima. Järgmised paarkümmend minutit kuulusid Leedule, kes lõi 15. ja 29. minutil kaks vastuväravat, lisaks teenis Eesti 31. minutil ka punase kaardi, vahendas Eesti Jalgpalli Liidu koduleht.

Teisel poolajal näitasid Eesti noormehed head mängu ja asusid 44. ja 64. minuti väravatest omakorda 3:2 juhtima. Selle tulemusega mäng lõppeski.

Kuna samal ajal jäi Läti 0:2 alla Soomele, tuli Eesti U-17 koondis 6 punktiga Balti turniiri võitjaks, Läti ja Leedu kogusid 4, Soome 3 punkti.