Silver Schultz võitis Filter Haapsalu Rattaralli ja tõusis sarja üldliidriks

Priscilla Õmblus
Silver Schultz.
Silver Schultz. Foto: Sander Maasing

Filter Maanteekarikasarja neljanda etapi Haapsalu 14. Rattaralli võitis Silver Schultz, kes läbis 129 km pikkuse distantsi ajaga 2:58.06, mis teeb keskmiseks kiiruseks 39,470 km/h.

Peloton Scotti rattur edestas Läti profiklubi Alpha Baltic-Unitymarathons.com ridadesse kuuluvat Martinš Savickist 9 sekundiga ja Peeter Tarvist 11 sekundiga. Etapil sarja üldliidrina startinud Kristjan Oolo (Peloton Scott) ületas finišijoone kaheksandana, jäädes Schultzist maha 51 sekundit.

Naiste arvestuses pälvis esikoha Merli Randoja, kes lõpetas üldarvestuses 111. positsioonil.

53 kilomeetri pikkusel lühikesel distantsil oli ajaga 1:20.34 kiireim Jaan Krela. Sama aja said kirja ka Aaron Otto Stalde (CFC 1) ja Risto Sepa.

Schultz tõusis kolmandalt kohalt 2191 punktiga ka Filter Maanteekarikasarja üldliidriks. Oolol on 2130 punkti ja Vahur Valvasel 2091 punkti.

Filter Haapsalu Rattarallile startis pikale distantsile 330 ja lühikesele võistlusmaale 189 inimest. Osalejate arv jäi eelmise aastaga võrreldes samasse suurusjärku.

Filter Maanteekarikasarja viies etapp, Pandivere 24. Rattaralli toimub 2. augustil.