Eile EMil võiduarve avanud U20 koondis teenis Belgialt ülisuure kaotuse

Korvpall.
Korvpall. Foto: Ants Liigus / Pärnu Postimees

Eesti noormeeste U20 korvpallikoondis pidas täna B-divisjoni EMil mängu Belgiaga ja sai kindla 39:92 kaotuse.

Eile avas Eesti koondis võiduarve, kui seisuga 76:68 võideti Luksemburgi, ent täna tuli vastu võtta kindel kaotus Belgialt. Avapoolajaks järel oli Eesti kaotamas 23:42, ent teisel poolajal häviti täielikult, kui kolmandal ning neljandal veerandajal suudeti visata vastavalt ainult üheksa ja seitse punkti.

Eesti parimana viskas täna Hendrik Ruut 11 punkti, vastaste suurimaks korvikütiks oli 23 silmaga Emmanuel Lecomte.