VALUS: Debrecen viigistas viimasel minutil Levadia vastu

Liis Velsker
Tallinna Levadia mängijad.
Tallinna Levadia mängijad. Foto: Priit Simson

Jalgpalliklubi Tallinna Levadia võõrustas Meistrite liiga teises eelringis Debreceni VSC-d ning pidi leppima valusa viigiga, kui vastased lõid värava viimasel normaalaja mänguminutil.

Kohtumise avavärava lõi Tarmo Neemelo 59. minutil. Viimasel minutil viigistas seisu vahetusmees Laszio Rezes, kes lükkas jalaga tsenderduse posti kaudu väravasse.

Lõppseisuks jäi 1:1.

Debrecen on Levadiale tuttav, sest eelmisel aastal mindi omavahel vastamisi Meistrite liiga kolmandas eelringis. Toona võidutses DVSC mõlemal korral nii võõrsil kui ka kodus 1:0 ja liikus edasi kuni Euroopa mainekaima klubisarja alagrupiturniirini välja.

Korduskohtumine peetakse nädala pärast Ungaris.