Infonet püstitas Jõhvi vastu tänavuse hooaja meistriliiga rekordi

Infonet (valges) kohtumas Nõmme Kaljuga.
Infonet (valges) kohtumas Nõmme Kaljuga. Foto: Peeter Langovits

Eesti jalgpalli meistriliigas peeti täna kaks kohtumist, milles said võidud FC Infonet ja Sillamäe Kalev.

Infonet kohtus kodus Jõhvi Lokomotiviga ja võitis mängu koguni 10:1. Seisul 2:0 lõppenud avapoolaja järel pani Infonet teisel poolajal tõelise väravatekarusselli tööle ja nii võeti kokkuvõttes ülisuur võit. Sealjuures said Infoneti poolt jala valgeks kaheksa erinevat meest, kellest vaid Aleksandr Semahhin kõmmutas kaks väravat. Ühe väravaga aitas Infoneti Jõhvi mängumees Gleb Stepanov, kes lõi 56. mänguminutil omavärava. Jõhvi tiimi auvärava sai 89. mänguminutil kirja Konstantin Alania. Nii suureskooriline mäng on ka tänavuse meistriliiga rekordiks, varasem tipptulemus oli 9:0.

Teises tänases mängus oli Sillamäe Kalev seisuga 1:0 üle Tartu Tammekast, mängu ainukese värava autoriks oli 54. minutil penalti realiseerinud Jevgeni Kabajev.