Morozovi koduklubi langes Meistrite Liigas napilt konkurentsist

Igor Morozov (paremal).
Igor Morozov (paremal). Foto: SCANPIX

Eesti jalgpallikoondislase Igor Morozovi koduklubi Debrecen kaotas Meistrite Liiga kolmandas eelringis võõrsil valgevenelaste BATE-le 1:3 ja langes konkurentsist kogutulemusega 2:3.

Ibrahim Sidibe viis Debreceni 20. minutil ette, aga Aleksandr Volodko tegi 39. minutil 1:1 ja Vitali Rodionov viis kodumeeskonna 66. minutil juba 2:1 juhtima, vahendas ERR Sport.

See seis sobis veel Debrecenile, sest võõrsil löödud värav oleks neid pärast 1:0 koduvõitu edasi aidanud, aga Sergei Krivetsi tabamus neljandal üleminutil päästis järgmisse ringi siiski BATE.

Morozov viibis terve kohtumise Debreceni varumängijate pingil.