Liverpool alistas sõpruskohtumises Dortmundi Borussia

Priscilla Õmblus
Võidukad Liverpooli mängijad.
Võidukad Liverpooli mängijad. Foto: twitter

Liverpooli jalgpalliklubi alistas eile Anfieldis hooaja-eelses sõpruskohtumises Dortmundi Borussia seisuga 4:0.

Esimesel poolajal sahistati Borussia Dortmundi väravavõrku kahel korral: 10. minutil lõi värava Daniel Sturridge ja 14. minutil Dejan Lovren. Teisel poolajal lõi 49. mänguminutil värava Philippe Coutinho ja 61. minutil Jordan Henderson.

Liigahooaja avavoorus kohtub Liverpool pühapäeval Southamptoni jalgpalliklubiga. Dortmundi Borussia mängib samal ajal liigahooaja avavoorus Bayerni Müncheni vastu.

Liverpooli koosseis: Mignolet; Manquillo (85. Kelly), Johnson (61. Enrique), Skrtel, Lovren; Gerrard, Can (46. Lucas), Henderson (80. Allen), Sterling, Coutinho (72. Ibe); Sturridge (76. Lambert).

Dortmundi Borussia koosseis: Langerak; Piszczek (58. Großkreutz), Sokratis (81. Knystock), Ginter, Schmelzer (81. Sarr); Kehl (46. Bender), Kirch (46. Immobile), Mkhitaryan (64. Ji), Aubameyang (76. Bandowski), Jojic (77. Amini); Ramos (46. Hofmann)