Manchester United jätkab võidusoonel

Priscilla Õmblus
Võidukas Manchester Unitedi meeskond.
Võidukas Manchester Unitedi meeskond. Foto: SCANPIX

Manchester Unitedi jalgpalliklubi jätkab Louis van Gaali juhendamisel võidusoonel ning seekord alistati sõpruskohtumises Hispaania tippklubi Valencia 2:1.

Hiljuti näitas Inglismaa tippklubi head minekut USA turneel, kust viidi ka koju võidukarikas. Nüüd aga alistati viimases hooajale eelnevas sõpruskohtumises Valencia, kui 49. mänguminutil viis Darren Fletcher Manchester Unitedi mängu juhtima. 71. minutil viigistas Rodrigo Moreno kohtumise. Lisaaja esimesel minutil lõi Marouane Fellaini värava ning tõi Manchester Unitedile võidu koju.

Manchester Unitedi algkoosseis: De Gea; Jones, Smalling, Blackett; Young, Fletcher, Herrera, James; Mata; Rooney, Hernandez

Valencia algkoosseis: Alves; Barragan, Vezo, Otamendi, Gaya; Parejo, J. Fuego, André Gomes; Feghouli, Alcacer, Rodrigo