Manchester City alustas hooaega võidukalt

Priscilla Õmblus
Võidukad Manchester City mängijad.
Võidukad Manchester City mängijad. Foto: SCANPIX

Valitsev Inglismaa meister Manchester City alistas hooaja avamängus Newcastle Unitedi seisuga 2:0.

Esimesel poolajal, 39. mänguminutil sahistas David Silva Newcastle’i väravavõrku. Üleaja teisel minutil lõi Sergio Agüero ka teise värava ning tõi oma jalgpalliklubile võidukad kolm punkti, mis viisid Manchester City tabeliliidriks.

Newcastle Unitedi algkoosseis: Tim Krul, Paul Dummett, Fabricio Coloccini, Mike Williamson, Daryl Janmaat, Vurnon Anita, Jack Colback, Yoan Gouffran, Remy Cabella, Moussa Sissoho, Emmanuel Riviere

Varus: Elliot, Haidara, S.Taylor, Abeid, Obertan, Aarons, Perez

Manchester City algkoosseis: Joe Hart, Aleksandr Kolarov, Vincent Kompany, Martin Demichelis, Gael Clichy, Fernando, Yaya Toure, David Silva, Stevan Jovetic, Samir Nasri, Edin Dzeko.

Varus: Caballero, Boyata, Zabaleta, Milner, Fernandinho, Navas, Aguero