Pärnat püstitas vibulaskmises uue Eesti rekordi

Priscilla Õmblus
Reena Pärnat.
Reena Pärnat. Foto: Liis Treimann

Möödunud nädalavahetusel toimusid Jõgisoo vibuplatsil Eesti meistrivõistlused vibuspordis, kus selgitati Eesti parimad 1440 harjutuses. Reena Pärnat püstitas 50 meetri distantsil 332 silmaga uue Eesti rekordi.

Võistluspäev möödus vahelduvas vihmas, kuid sellest hoolimata õnnestus sportvibu naiste võitjal Reena Pärnatil 50 meetri distantsil 332 silmaga uus Eesti rekord püstitada. Eelmise rekordi, mis oli 331 silma, püstitas Pärnat 2011. aastal Pärnus.

Sportvibu klassis võitsid Jaanus Gross (Sagittarius) 1225 silmaga ja Reena Pärnat (Järvakandi Ilves) 1273 silmaga. Plokkvibu klassis võitsid Kristjan Puusepp 1309 ja Lisell Jäätma (mõlemad Türi VK) 1340 silmaga. Plokkvibu meesveteranidest võitis Jaan Kookla (Vana-Võidu VK) 1307 silmaga.