Paide jättis lõpusekunditel Kalju võiduta

Priscilla Õmblus
Nõmme Kalju.
Nõmme Kalju. Foto: Erik Prozes

Eesti jalgpalli Premium liigas esikolmikusse kuuluv Nõmme Kalju mängis täna Eesti jalgpallimeistrivõistluste 25. voorus Paide Linnameeskonnaga 1:1 viiki.

58. mänguminutil viis Eino Puri Kalju kohtumist juhtima. Üleaja neljandal lisaminutil suutis Sander Sinilaid mängu viigistada.

Samal ajal alistas Sillamäe Kalevi jalgpalliklubi Tallinna FC Infoneti seisuga 3:0. 63. mänguminutil lõi värava Jevgeni Kabajev ning 67. ja 86. minutil sahistas Infoneti väravavõrku Stanislav Murihhin.

Narva Trans ja Jõhvi Lokomotiv mängisid kohtumise 2:2 viiki. 20. mänguminutil viis Roman Nesterovski Narva Transi kohtumist juhtima. 25. minutil viigistas Mihhail Zaitsev mängu. 64. minutil viis Dmitri Smirnov Lokomotivi kohtumist juhtima, kuid 86. minutil suutis Andrejs Sinicins mängu viigistada.

Tabeli eesotsas troonib hetkel 57 punktiga Tallinna Levadia, kellel on mängitud 21 vooru. Teisel kohal asub 54 punktiga FC Flora, kolmas on 53 punktiga Nõmme Kalju.

Paide Linnameeskond - Nõmme Kalju FC 1:1 (0:0)

Väravad: 90+4. Sander Sinilaid - 58. Eino Puri

Hoiatused: 26. Reginald, 90+3. Eino Puri

Paide algkoosseis: Palm, Kõll, Kaldoja, Palatu, Lomp, Sinilaid, Reinsoo, Tomson (90. Kruusalu), Goldberg, Rõivassepp (81. Vassiljev), Paur (76. Ustaal)

Varus: Kovtunovitš, Ustaal, Vassiljev, Kruusalu

Kalju algkoosseis: Teleš, Mööl, Rodrigues, Bärengrub, Kallaste, Reginald, Ainsalu (78. 32-Ahjupera), Puri, Kirss (46. Prates), Wakui (90.+3. Galpin), Neemelo

Varus: Aland, Pürg, Galpin, Reintam, Ahjupera, Prates, Klein

JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Infonet  3:0 (0:0)

Väravad: 63. Jevgeni Kabajev, 67., 86. Stanislav Murihhin

Hoiatused: 45+1. Andrei Sidorenkov. 89. Aleksandr Dubõkin

Sillamäe Kalevi algkoosseis: Lavrentjev, Sidorenkov, Bagužis, Cheminava (59. Vnukov), Volodin, Mashichev (70. Dubõkin), Ratnikov, Dudarev, Murikhin, Silich (80. Kvasov), Kabaev

Varus: Starodubtsev, Kvasov, Dubõkin, Vnukov, Volkov

Tallinna Infoneti algkoosseis: Igonen, Kalimullin, Avilov, Malov (64. Semakhin), Melts, Kouadio, Valov, Aidara, Lipin (71. Golovljov), Elhi, Nahk (19. Taar)

Varus: Kassjantšuk, Semakhin, Golovljov, Mones, Taar, Dmitrijev, Malinin

Narva JK Trans - Jõhvi FC Lokomotiv  2:2 (1:1)

Väravad: 20. Roman Nesterovski, 86. Andrejs Sinicins - 25. Mihhail Zaitsev, 64. Dmitri Smirnov

Hoiatused: 63. Dmitri Ševjakov - 23. Lasha Naveriani, 45+3. Kevin Kaivoja, 59. Dmitri Jegorov

Narva Transi algkoosseis: Tokaitšuk, Nesterovski, Jakovlev, Škinjov, Osipov (75. Mihhailov), Fjodorov, Plotnikov, Sheviakov, Sinicins, Epifanov, Andrejev

Varus: Kutuzov, Lvov, Lissitsõn, Mihhailov

Jõhvi Lokomotivi algkoosseis: Smelkov, Zaitsev, Smirnov, Jegorov, Kulikov (10. Vladimirov), Naveriani, Alania, Kaivoja, M. Bazjukin, Volchkov, Apet

Varus: Matrossov, Vladimirov