Eesti rannatennisistid tegid Riias puhta töö

Võidukad eestlased Ainar Laube (vasakul) ja Ott Ahonen (paremalt teine) oma vastastega.

FOTO: Facebook

Läinud nädalavahetusel tegid Eesti rannatennisistid Riias toimuval rahvusvahelisel rannatennise turniiril puhta töö, tuues võidud koju nii mees-, nais- kui ka segapaari arvestuses.

Anelle Luik (vasakul) oma paarilisega.

FOTO: Facebook

Meespaarismängu turniiri võitsid Ainar Laube ja Ott Ahonen. Finaalis alistati Volkovich-Zelenkov seisuga 6:1 ja 6:2. Poolfinaali jõudsid ka Tõnsberg-Annus, kuid pidid siis loobuma. Lohutusturniiri võitsid Mauri Mardisalu ja Janno Martin.

Naispaarismängu turniirivõidu teenis Anelle Luik koos venelanna Regina Livanovaga. Finaalis võideti vene paari Chubarova-Naumova 6:3 ja 6:3. Poolfinaalis mängisid eestlastest veel Eneli Lattik ja Grete Roose, kes kaotasid seisuga 3:6 ja 3:6 Chubarova-Naumovale.

Segapaarismängus teenisid turniirivõidu Luik ja Laube, kes alistasid finaalis Malakauskas-Biruki 6:2 ja 6:3. Poolfinaali jõudsid ka Roose-Sprenk.

Läinud nädalavahetusel mängisid kolm eestlast ka New Yorgis G1 turniiril. Anneliis Vahtramäe mängis koos ukrainlanna Elena Jirnovaga ning jõudsid veerandfinaali. Priit Pihl ja Tiit Leesment kaotasid 16 hulgas Avantagiatto-Bonfiglile seisuga 7:5, 4:6 ja 6:3.

Tagasi üles