/nginx/o/2014/08/27/3303935t1hfb6c.jpg)
USA korvpallikoondis pidas enne laupäeval algavat MM-finaalturniiri viimase kontrollmängu, kui Gran Canarial alistati suurelt 101:71 eelmise MMi veerandfinalist Sloveenia.
Mängu jooksul 20 vaheltlõiget teinud ja tänu sellele palju kergeid korve saanud ameeriklaste parimaks kerkis 18 punkti ja 11 lauapalliga Anthony Davis, kelle arvele jäi lisaks veel neli vaheltlõiget ja neli viskeblokeeringut. Kenneth Faried viskas 14 ja Kyrie Irving 13 punkti. Sloveenia parim oli 16 punktiga Zoran Dragic.
USA järgmine kohtumine on MMi avamäng Soome vastu, mis peetakse laupäeval. C-alagruppi kuuluvad veel Türgi, Ukraina, Uus-Meremaa ja Dominikaani Vabariik. Sloveenia on D-grupis koos Leedu, Angola, Austraalia, Mehhiko ja Lõuna-Koreaga. Alagrupist pääseb edasi kaheksandikfinaalidesse neli paremat meeskonda.