Sillamäe alistaja sattus Euroopa liigas surmagruppi

Euroopa liigas osalevad klubid loositi alagruppidesse.

FOTO: SCANPIX

Jalgpalli Euroopa liiga alagruppide loosimine tõi endaga kaasa ka ühe nn surmagrupi tekke, kui samasse alagruppi loositi Venemaa eelmise hooaja viies meeskond FK Krasnodar, Inglismaa kõrgliigas samuti viienda koha saanud Everton, Prantsusmaa kolmas klubi Lille ja Saksamaal viienda koha saanud Wolfsburg.

Teele alagrupifaasi suunas sai FK Krasnodar seejuures teises eelringis kahe mängu kokkuvõttes 9:0 jagu Eesti mullusest pronksimeeskonnast Sillamäe Kalevist. Soome meisterklubi HJK sattus ühte gruppi Kopenhaageni (Taani), Brügge (Belgia) ja Torinoga (Itaalia). Tiitlikaitsja Sevilla vastasteks on Liege'i Standard (Belgia), Rotterdami Feyenoord (Holland) ja HNK Rijeka (Horvaatia).

A-grupp: Villarreal CF (Hispaania), Mönchengladbachi Borussia (Saksamaa), FC Zürich (Šveits), Limassoli Apollon (Küpros)

B-grupp: FC København (Taani), Club Brügge KV (Belgia), Torino FC (Itaalia), HJK Helsinki (Soome)

C-grupp: Tottenham Hotspur (Inglismaa), Beşiktaş JK (Türgi), FK Partizan (Serbia), Asteras Tripolis FC (Kreeka)

D-grupp: FC Salzburg (Austria), Glasgow Celtic FC (Šotimaa), Zagrebi Dinamo (Horvaatia), FC Astra Giurgiu (Rumeenia)

E-grupp: PSV Eindhoven (Holland), Panathinaikos FC (Kreeka), Praia Estoril (Portugal), Moskva Dinamo (Venemaa)

F-grupp: Milano Internazionale (Itaalia), Dnipropetrovski Dnipro (Ukraina), AS Saint-Étienne (Prantsusmaa), Qarabağ FK (Aserbaidžaan)

G-grupp: Sevilla FC (Hispaania), Standard de Liège (Belgia), Feyenoord (Holland), HNK Rijeka (Horvaatia)

H-grupp: LOSC Lille (Prantsusmaa), VfL Wolfsburg (Saksamaa), Everton (Inglismaa), FK Krasnodar (RUS)

I-grupp: SSC Napoli (Itaalia), Praha Sparta (Tšehhi), BSC Young Boys (Šveits), Bratislava Slovan (Slovakkia)

J-grupp: Kiievi Dünamo (Ukraina), Bukaresti Steaua (Rumeenia), Rio Ave (Portugal), Aalborg (Taani)

K-grupp: Fiorentina (Itaalia), PAOK (Kreeka), EA Guingamp (Prantsusmaa), Minski Dinamo (Valgevene)

L-grupp: Harkivi Metalist Kharkiv (Ukraina), Trabzonspor (Türgi), Varssavi Legia (Poola), KSC Lokeren OV (Belgia)

Tagasi üles