Puštov: näitasime taas, et saame Eesti tippudele vastu
Melts: leiame veel Kalju vastu ka võidu valemi

Nõmme Kalju ja Infoneti kohtumine.

FOTO: Erik Prozes

Jalgpalli Eesti meistriliigas Nõmme Kalju vastu kaotusseisust välja tulnud ja 1:1 viigi kätte saanud Infoneti peatreener Aleksandr Puštov oli rahul mängupildiga, kuid mitte viigipunktiga.

«Näitasime taas, et pakume konkurentsi kõigile tippmeeskondadele. Oli selline mäng, nagu ootasime – palju võitlust ja emotsioone. Aga meeskond näitas teisel poolajal iseloomu, sellega olen rahul. Õnnestus lõhkuda vastase mängu, (Hidetoshi) Wakuid ja (Tarmo) Neemelot kontrolli all hoida,» leidis Puštov.

Peatreener avaldas usku, et Kaljuga sel hooajal nüüd kaks korda viiki mänginud ja ühe korra platsil 0:1 alla jäänud, ent hiljem tehnilise võidu tabelisse kirja saanud Infonet suudab pärast koondisemängudest tingitud pausi oma esitusi veelgi parandada. «Meil on nüüd mitu poissi erinevate Eesti koondiste juures. Vormi hoidmiseks peame Lätis ühe treeningmängu Jurmala meeskonnaga. Ja usun, et meie mängupilt läheb tänavu veel paremaks,» oli Puštov enesekindel.

Endine Kalju mängija, talvel Infoneti ridadesse kolinud Tanel Melts oli samuti pärast lõpuvilet pigem rahulolev. «Oleks võinud võita, aga ka 1:1 oli meile hea tulemus. Küll me veel selle valemi ka leiame, et Kaljule ära teha!» lubas ta.

Tagasi üles