Müncheni Bayern kaotas Bundesligas punkte

Müncheni Bayern kaotas Bundesligas punkte, kui võõrsil viigistati Schalkega.
Müncheni Bayern kaotas Bundesligas punkte, kui võõrsil viigistati Schalkega. Foto: SCANPIX

Saksamaa jalgpallimeistrivõistlustel kaotas teises voorus punkte tiitlikaitsja Müncheni Bayern, kes viigistas võõral väljakul 1:1 Schalkega.

Bayern asus kohtumist 10. minutil juhtima, kui värava lõi meeskonna suvine täiendus Robert Lewandowski. 62. minutil viigistas kohtumise seisu Benedikt Höwdes. Bayerni ridades tegi debüüdi endine Madridi Reli mängumees Xabi Alonso, kes viibis väljakul 68. minutit.

Turniiritabelis hoiab kuue punktiga esikohta Leverkuseni Bayern. Lisaks Bayernile on neli punkti kogunud veel Paderborn, Hoffenheim, Köln ja frankfurti Eintracht.