Argentina võitis MMil napilt Filipiinide meeskonda

Argentina ja Filipiinide vaheline kohtumine.
Argentina ja Filipiinide vaheline kohtumine. Foto: SCANPIX

Hispaanias toimuval korvpalli MMil alistas täna Argentina napilt 85:81 Filipiinide meeskonna.

Argentina oli avaveerandi järel 22:25 kaotusseisus, ent poolajaks olid tablool juba numbrid 43:38. Kolmandal veerandajal samuti kindlamat mängu näidanud argentiinlased lasid küll viimasel veerandajal Filipiinide koondisel visata rohkem punkte, aga neljapunktiline võit saadi siiski kirja.

Argentina parimana viskas Luis Scola 19 silma, Filipiinide poolt vastas Ranidel de Ocampo 18 punktiga.

Turniiritabelis on B-alagrupis Argentinal sarnaselt Horvaatiale ja Senegalile kirjas kaks võitu ja üks kaotus, Filipiinid on seni kaotanud kõik kolm mängu.