Eesti U21 jalgpallikoondis võõrustas täna EM-valikmängus Bulgaaria eakaaslasi ning mäng lõppes 2:2 viigiga.

Külalised läksid mängu kaheksandal minutil Aleksandar Kolevi väravast juhtima, kuid Madis Vihmann viigistas 49. minutil. 65. mänguminutil said eestlased Hannes Anieri realiseeritud penaltist juhtima, kuid Bulgaaria viigistas Tsvetelin Chunchukovi väravast.

Teistes tänastes mängudes võitis Taani Venemaad 4:2 ning Sloveenia Andorrat 5:0. Nüüd on kõikidel koondistel peetud 9 mängu. Gruppi juhib 23 punktiga Taani, Venemaal on koos 19 punkti. Sloveenial on kogutud 14 ning Bulgaarial ja Eestil üheksa punkti. Andorra on ühe punktiga tabelis viimane.

U21 koondise viimane valikmäng toimub esmaspäeval Sloveeniaga.