Filipiinide meeskond sai lisaaja abil kirja esimese võidu

Filipiinide mängijad.
Filipiinide mängijad. Foto: SCANPIX

Korvpalli MMil teenis täna ehk alagrupiturniiri viimasel päeval oma esimese võidu Filipiinide meeskond, kes alistas lisaajal 81:79 Senegali.

Filipiinide koondis kaotas avaveerandi küll 13:19, aga teisel veerandajal lasti Senegalil visata vaid neli silma ja nii oli poolajaks seis Filipiinide meeskonna poolt vaadatuna 37:24. Kolmandal ja neljandal veerandajal näitasid taas kindlamat mängu Senegali mehed ja nii lõppes normaalaeg 64:64 viigiseisul. Lisaajal suutsid Filipiinid visata 17 punkti Senegali 15 vastu ja nii võeti kahepunktiline võit.

Võitjate suurimaks korvikütiks oli 18 punktiga June Mar Fajardo, Senegali poolt vastas Gorgui Dieng 20 silmaga.

Filipiinid lõpetasid seega turniiri ühe võidu ja nelja kaotusega ning edasipääsuuks jäi neile suletuks, Senegalil on kirjas kaks võitu ja kolm kaotust. Kõik edasipääsejad selguvad pärast tänaõhtuseid mänge.