Mehhiko alistas Korea ja kindlustas edasipääsu

Mehhiko mängijad ja treener.
Mehhiko mängijad ja treener. Foto: SCANPIX

Hispaanias jätkuva korvpalli MMi viimasel alagrupimängude päeval sai Mehhiko jagu Koreast ja kindlustas sellega D-alagrupis koha nelja parema seas ning pääsu 16 parema hulka.

Mehhiko oli poolajaks juhtimas 40:30 ja sama kindlalt valitseti ka teist poolaega, vormistades võidunumbriteks 87:71.

Võitjate poolt viskas Hector Hernandez 16 punkti, Tae-Jong Moon panustas Korea poolt samuti 16 silmaga.

Mehhiko pääses selle võiduga D-alagrupi nelja parema hulka, aga alagrupi täpne järjestus selgub õhtuste mängude järel. Korea teenis MMil viis kaotust ning jäi kindlalt oma alagrupis viimaseks.