Eesti naised kaotasid Põhja-Iirile teise poolajaga

Liis Velsker
Eesti naiste jalgpallikoondis
Eesti naiste jalgpallikoondis Foto: Eesti Jalgpalli Liit

Eesti naiste jalgpallikoondis püsis MM-valikmängul Põhja-Iirimaa vastu võõrsil poolajaks viigiseisul, kuid pidi lõpuks võõrustajate 3:0 paremust tunnistama.

Koduväljakul põhjaiirlannasid 2:1 võitnud Eesti koondise puuri löödi võõrsil kõik kolm väravat 16-minutilise perioodi jooksul, vahendab Soccernet.

Kaotusest hoolimata säilitas Eesti oma valikgrupis kolmanda koha, edestades kaks vooru enne lõppu Serbiat ühe ja Põhja-Iirit kahe punktiga.

Augustis lõpetavad eestlannad valiksarja kahe kodumänguga, võõrustades 22. augustil viimasel kohal olevat Horvaatiat ning kolm päeva hiljem grupivõidu nimel heitlevat Islandit.