Madridi Reali staaridearmee kaotas koduliigas Atleticole

Madridi Atletico mängijad tähistavad Realile löödud väravat, keskel Arda Turan.
Madridi Atletico mängijad tähistavad Realile löödud väravat, keskel Arda Turan. Foto: SCANPIX

Jalgpalli Hispaania kõrgliigas läksid sel hooajal esimest korda vastamisi Madridi Real ja Madridi Atletico. Eelmise hooaja Meistrite liiga finalistide vahelise mõõduvõtu võitis valitsev Hispaania meister Atletico.

Atletico asus mängu juba 10. minutil juhtima, kui nurgalöögi järel lõi värava Tiago. Real viigistas aga 26. minutil, kui Cristiano Ronaldo realiseeris enda teenitud penalti. Viimane sõna jäi siiski Atleticole, kui vahetusmees Arda Turan tegi 76. minutil lõppseisuks 2:1.

Eelmises voorus ka Real Sociedadile kaotanud Real on kolme punktiga tabelis alles 12. kohal. Viimati alustati hooaega nii kehvasti üheksa aastat tagasi. Atletico on avavooru viigi järel teeninud kaks võitu ning on tabelis seitsme punktiga teisel real, liider on täisedu kolme võiduga Barcelona.