Kanepi kaotas Pekingis avaringis Maria Šarapovale

Kaia Kanepi ja Maria Šarapova kohtusid 2012. aastal Prantsusmaa lahtiste veerandfinaalis. Foto: SCANPIX

Pekingis alanud nelja miljoni dollari suuruse auhinnafondiga tenniseturniiril kohtus Kaia Kanepi (WTA 46.) täna juba avaringis väga tugev vastasega, kui vastamisi tuli minna venelanna Maria Šarapovaga (WTA 4.). Eestlanna kaotas tänase kohtumise 4:6, 1:6.

Šarapova võidab teise seti 6:1 ja mäng on lõppenud

Kanepi ja Šarapova on seni karjääri jooksul kohtunud kolmel korral ning alati on peale jäänud venelanna. Tänase kohtumise võitja läheb teises ringis vastamisi 20-aastse ukrainlanna Elina Svitolinaga (WTA 34.), kes pääses avaringist edasi mänguta.

Maailma esireket Serena Williams jääb endale vastast ootama kvalifikatsiooniturniirilt.