Klavan lõi Euroopa liigas värava

Az Alkmaari mängijad treeningul. Ragnar Klavan (vasakult esimene).
Az Alkmaari mängijad treeningul. Ragnar Klavan (vasakult esimene). Foto: SCANPIX

Eesti jalgpallikoondislase Ragnar Klavani koduklubi AZ Alkmaar alistas Euroopa liiga kolmanda eelringi avamäkohtumises koduväljakul 2:0 rootslaste IFK Göteborgi.

Eesti koondislane tegi kaasa terve kohtumise ning viis mängu 52. minutil ka Alkmaari 1:0 juhtima. Tegemist oli Klavani esimese väravaga Alkmaari särgis.

2:0 võidu kindlustas Hollandi klubile Johann Gudmundsson, kes oli täpne 56. minutil.

Korduskohtumine peetakse 5. augustil Göteborgi koduväljakul.

Tarmo Kingi endine koduklubi Györi ETO kaotas samal ajal koduväljakul 0:1 Montpellierile.