Toomet: oleksime pidanud lööma 2:0

Nõmme Kalju ja FC Levadia vaheline jalgpallimäng. Janar Toomet (nr 19).
Nõmme Kalju ja FC Levadia vaheline jalgpallimäng. Janar Toomet (nr 19). Foto: Jaanus Lensment

Nõmme Kalju jalgpallimeeskonna poolkaitsja Janar Toomet tunnistas pärast FC Levadia käest saadud 2:3 kaotust, et nad oleksid pidanud arvulise ülekaalu 2:0 eduseisuks vormistama ja seejärel oleksid asjad olnud juba rohkem nende kontrolli all.

«Oleksime pidanud arvulise ülekaalu 2:0 eduseisuks vormistama,» viitas Toomet tõsiasjale, et juba alates kolmandast minutist olid nad Maksim Podholjuzini eemaldamise järel arvulises ülekaalus.

«Levadia tuli teiseks poolajaks väga tugevalt mängu tagasi ja nad suutsid seisu muuta,» tõdes Toomet, kes ei tahtnud meeskonna tiitlivõimalusi veel maha matta. Neli vooru enne hooaja lõppu on Levadial 75, FC Floral 73 ja Kaljul 69 punkti.