Karikavõistlustel alustatakse veerandfinaalidega

Korvpall

FOTO: Ants Liigus

Eesti meeste korvpalli karikavõistluste veerandifinaalidega tehakse algust juba homme, kui vastamisi lähevad BC Kalev/Cramo ja KK Pärnu. Teine veerandfinaal toimub kolmapäeval, 8. oktoobril ning omavahel võtavad mõõtu TTÜ KK ning Valga/Maks&Moorits.

Kui Kalev/Cramo jaoks on tegemist esimese mänguga karikavõistlustel, sest reitingu 2 paremat alustavad veerandfinaalist, siis KK Pärnu alistas esimese ringis Kohila/Elion Webware meeskonna kahe mängu kokkuvõttes 35-punkitlise paremusega. Kaheksandikfinaalis valmistas üllatuse Räpina Kotkad, kes esimese mängu võitsid 73:71, kuid teises mängus panid pärnakad paremuse maksma numbritega 99:70, vahendas basket.ee.

TTÜ KK jõudis veerandfinaali raskusteta, esmalt võideti Postimees/Soov.ee meeskonda ning kaheksandikfinaalis KK Rae Koss/Hansaviimistlust (126:44 ja 102:86). BC Valga/Maks&Moorits oli esmalt kindlalt üle Haabersti SK.-st, kuid kaheksandikfinaalis tuli esimeses mängus vastu võtta kaotus Audentese SG/Noortekoondiselt 95:101, teises mängus kindlustas piirilinna klubi veerandfinaali koha numbritega 101:76.

Tagasi üles