Daniel Briere'i (paremal) karjääri 300. värav tõi Colorado Avalanche'ile magusa võidu. Foto: SCANPIX

Jäähokiliigas NHL sai hooaja esimese võidu Colorado Avalanche, alistades võõrsil 2:1 Boston Bruinsi.

Külaliste võiduvärava viskas Daniel Briere vaid 0,4 sekundit enne kohtumise lõppu, saates võrku Jan Hejda viskest tgasipõrkunud litri. Briere'ile oli ühtlasi tegemist karjääri 300. väravaga NHLis.

Väravateta avakolmandiku järel asus Colorado mängu juhtima, kui teist kolmandikku oli mängitud 3.28. Tabamuse autoriks oli Jamie McGinn. Bruins viigistas neli ja pool minutit hiljem, kui arvulise ülekaalu realiseeris Loui Eriksson. Colorado sai kolmest mängust tabelisse esimese võidu, Boston jätkab võidu ja kolme kaotusega. Vaata mängu tipphetki siit.

Teistes kohtumistes alistas Anaheim Ducks 5:1 Buffalo Sabresi, Ottawa Senators oli 1:0 parem Florida Panthersist ja Montreal Canadiens tänu Steven Stamkose kübaratrikile 7:1 Tampa Bay Lightningust.